Ekskluzywny apartament w PRL-owskim styl


Cofnijmy się w czasie , a konkretnie do okresu PRL-u, do okresie kiedy Polska Rzeczpospolita Ludowa rządziła do 1989 r. Po drugiej wojnie światowej komunizm wkroczył także do Polski. Nasz apartament PRL-owski wyposażony jest w oryginalny meble i dekoracje z tamtych czasów.

Ten przytulny apartament może pomieścić 4-7 osób. Mieszkania szklada się z salonu z telewizorem, dwóch sypialni i kuchni. W budynku sanitarnym można skorzystać z toalet, pryszniców oraz w razie potrzeby z pralni zawierającej pralkę i suszarkę (usługa dodatkowa płatna).

Nasz PRL-owski apartament posiada 7 miejsc noclegowych, 1 szezlong jednoosobowy, 2 rozkładane sofy (140*190), oraz 1 rozkładane sofy (140*200). Całość dopełniają kołdry, poduszki i pościel* . W salonie znajduje się pojemna szafa a druga jest w sypialni. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę, lodówkę i zamrażarkę, oczywiście sa tez stłucze, patelnie i zestawia stołowa. Możesz usiąść na zewnątrz w małym ogródku, w którym ustawione sa meble ogrodowe. Mieszkania znadujace się na naszym kempingu . posiada własne wejście oraz miejsce parkingowe w pobliżu.

*Obowiązkowe oplata 10 zł od osoby

.

Ceny i Informacje

Apartament wynajmowany od kwietnia do września.

Cena

Dorosłych za osoba na dobę wynosi: 45 zł

Dzieci do lat 12 za osobę za noc: 35 zł

Cena zawiera sprzątanie końcowe

Przyjazd od 15:00, wyjazd przed 11:00

Chcesz przyjechać wcześniej tego dnia czy wyjechać później? Następnie obliczamy pół dnia.

Dodatkowe płatne usługi:

- Ręczniki 7.50 zł za komplet (2 szt.)

- Ręczniki kuchenne 5 zł za komplet (2 szt.)

- Zmiana pościele 10 zł za osobę