Camping

Nasz kemping jest cicho położony i posiada różne udogodnienia. Stanowiska są przestronne i nie mają żywopłotów ani płotów. Na kempingu znajduje się plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią, drabinką do wspinaczki, huśtawkami i piaskownicą. Znajduje się tu również boisko do siatkówki, boisko do koszykówki i kort tenisowy (płatny). Na miejscu do grillowania regularnie organizowane są wspólne grille. Obok kempingu przepływa rzeka Skawa, na której przy dobrej pogodzie można pływać, a także łowić ryby. Na kempingu znajduje się strefa do mycia naczyń z lodówką i kuchenką mikrofalową, budynek sanitarny z prysznicami, umywalkami i toaletami, a także pralka (płatna). Stanowiska posiadają przyłącze elektryczne 16A, WIFI,  można tu zastosować wtyczkę CEE, jest miejsce na opróżnianie i czyszczenie toalety chemicznej, a woda pitna jest dostępna na całym terenie.

Pole Namiotowe

Przestronny plac pod namioty z ładnym widokiem, w sąsiedztwie pomieszczenia sanitarne i kuchnia polowa , gdzie można przygotować posiłek i spokojne zjeść.

W budynku sanitarnym znajdują się prysznice, toalety i umywalki.


Przyjazd od 15:00, wyjazd przed 11:00
Chcesz przyjechać wcześniej tego dnia czy wyjechać później? Następnie obliczamy pół dnia.Przyczepa Campingowa

Przestronny plac pod przyczepy campingowe z podłączenia prądu. Na polu campingowym jest dostęp do wody pitnej. W sąsiedztwie pomieszczenia sanitarne i kuchnia polowa,gdzie można przygotować posiłek i spokojne zjeść.

W budynku sanitarnym znajdują się prysznice, toalety i umywalki.

Przyjazd od 15:00, wyjazd przed 11:00. Chcesz przyjechać wcześniej tego dnia czy wyjechać później? Następnie obliczamy pół dnia.Camper

Przestronny plac camperowy z z przyłączem do prądu. Na polu campingowym jest dostęp do wody pitnej. w sąsiedztwie pomieszczenia sanitarne i kuchnia polowa,gdzie można przygotować posiłek i spokojne zjeść.

W budynku sanitarnym znajdują się prysznice, toalety i umywalki.

Przyjazd od 15:00, wyjazd przed 11:00. Chcesz przyjechać wcześniej tego dnia czy wyjechać później? Następnie obliczamy pół dnia.